بهترین استراتژی‌های معاملاتی کدامند؟

استراتژی‌های معاملاتی باینری برای هر معامله بی‌نظیر هستند. ما دارای یک بخش استراتژی هستیم و ایده‌هایی وجود دارد که معامله‌گران می‌توانند با آن‌ها تجربه کسب کنند. تجزیه‌وتحلیل فنی به همراه تحقیقات نمودارها، شاخص‌ها و پرایس اکشن‌ها مورداستفاده برخی از معامله‌گران است. مدیریت پول برای تضمین اعمال مدیریت ریسک در کلیه معاملات ضروری است. سبک‌های مختلف مناسب معامله‌گران مختلف می‌باشند و استراتژی‌ها نیز متحول شده و تغییر می‌یابند.

هیچ بهترین استراتژی منفردی وجود ندارد. معامله‌گران باید سؤالات مربوط به اهداف سرمایه‌گذاری و اشتیاق ریسک خود را بپرسند و سپس یاد بگیرند که چه چیزی برای آن‌ها مفید است.

 

آیا باینری آپشن‌ها شرط‌بندی می‌کنند؟

این املا به عادت‌های معامله‌گر بستگی دارد. بدون استراتژی یا تحقیق، هر سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدتی فقط بر اساس شانس پیروز شده و یا از دست می‌رود. در مقابل، معامله‌گری که معامله‌ای را انجام می‌دهد که به‌خوبی در مورد آن تحقیق کرده اطمینان می‌دهد که تمام تلاش خود را برای اجتناب از تکیه کردن بر شانس کرده‌اند.

باینری آپشن‌ها را می‌توان برای شرط‌بندی استفاده کرد، اما می‌توان از آن‌ها برای انجام معاملات بر اساس ارزش و سود مورد انتظار نیز استفاده کرد.

 

مزایای معامله‌گری باینری

مزیت اصلی باینری‌ها، وضوح ریسک و پاداش و ساختار معامله است.

 

حداقل ریسک مالی

اگر با فارکس یا عموزاده‌های بی‌ثبات آن، نفت خام یا فلزاتی مانند طلا یا نقره معامله کرده باشید، احتمالاً یک‌چیز را یاد گرفته‌اید: این بازارها ریسک زیادی را به همراه دارند و از دست رفتن بازار بسیار آسان است. مواردی مانند نسبت بدهی و میزان سود سهام، رویدادهای خبری، میزان لغزش و اعلام قیمت سهام و غیره همگی می‌توانند تأثیر منفی بر معامله بگذارند. در معاملات باینری آپشن وضعیت متفاوت است. هیچ بدهی برای مقابله وجود ندارد و پدیده‌هایی مانند لغزش و اعلام مجدد قیمت‌ها هیچ تأثیری در نتایج معامله باینری آپشن ندارند که ریسک در معاملات باینری آپشن را به کمترین حد ممکن کاهش می‌دهد.

 

انعطاف‌پذیری

بازار باینری آپشن به معامله‌گران امکان می‌دهد تا ابزارهای مالی را به‌طور گسترده‌ای در سراسر بازارهای ارز و کالا و همچنین شاخص‌ها و اوراق قرضه معامله کنند. این انعطاف‌پذیری بی‌نظیر است و به معامله‌گران یاد می‌دهد که چگونه در این بازارها معامله کنند، یک فروشگاه یک وجهی برای معامله همه این ادوات.

 

سادگی

نتیجه یک معامله باینری فقط در یک پارامتر استوار است: جهت. معامله‌گر اصولاً شرط می‌بندد که آیا سرمایه مالی در جهت خاصی به پایان می‌رسد. علاوه بر این، معامله‌گر آزاد است تا با تعیین یک تاریخ انقضا، پایان معامله را تعیین کند. این به معامله‌ای که در ابتدا بد شروع‌شده فرصتی برای پایان خوب می‌دهد. در مورد بازارهای دیگر این‌گونه نیست. به‌عنوان‌مثال، کنترل زیان‌ها را تنها می‌توان با استفاده از توقف ضرر به دست آورد. در غیر این صورت، اگر معامله‌ای چرخش معکوس انجام دهد تا فضایی برای سودآوری ایجاد کند، معامله‌گر باید متحمل یک دراو داون (drawdown) شود. نکته ساده‌ای که در اینجا مطرح می‌شود این است که در باینری آپشن، معامله‌گر نگرانی کمتری نسبت به حضور در سایر بازارها دارد.

 

کنترل بیشتر معاملات

معامله‌گران در معاملات باینری کنترل بهتری دارند. به‌عنوان‌مثال، اگر یک معامله‌گر بخواهد قراردادی را بخرد، از قبل می‌داند که خود را برای به دست آوردن چه چیزی آماده کرده و در صورت از دست دادن معامله چه چیزی را از دست خواهد داد. در مورد بازارهای دیگر این‌گونه نیست. به‌عنوان‌مثال، وقتی یک معامله‌گر برای معامله یک رویداد خبری با تأثیر بالا، سفارش معوق را در بازار فارکس تعیین می‌کند، هیچ تضمینی وجود ندارد که معامله وی در قیمت ورودی اجرا شود یا اینکه یک معامله ناموفق در توقف ضرر بسته شود.

 

پرداخت‌های بالاتر

پرداخت‌ها در هر معامله باینری معمولاً بیشتر از سایر روش‌های معاملاتی است. برخی از کارگزاران تا ۸۰٪ پرداخت را برای معامله ارائه می‌دهند. این بدون صدمه به‌حساب کاربری قابل‌دستیابی است. در سایر بازارها، چنین پرداخت‌هایی فقط درصورتی‌که صورت می‌گیرد که یک معامله‌گر تمام قوانین مدیریت پول را نادیده بگیرد و مقدار زیادی سرمایه معاملاتی را، به امید یک پرداخت بزرگ در معرض بازار قرار دهد (که در اکثر موارد هرگز اتفاق نمی‌افتد).

 

دسترسی

برای معامله در بازارهای فارکس یا کالاهای به‌شدت بی‌ثبات، یک معامله‌گر باید مبلغ معقولی پول را به‌عنوان سرمایه معاملاتی در اختیار داشته باشد. به‌عنوان‌مثال، معامله طلا – کالایی با بی‌ثباتی روزانه تا ۱۰،۰۰۰ پیپ در زمان بی‌ثباتی شدید – نیاز به سرمایه معاملاتی تا ده‌ها هزار دلار دارد. باینری آپشن‌ها شرایط ورودی بسیار پایین‌تری دارند، زیرا برخی از کارگزاران به مردم این امکان را می‌دهند تا با حداقل ۱۰ دلار معامله خود را آغاز کنند.

 

معایب معاملات باینری

کاهش شانس معامله برای معاملات بانکداری مطمئن

هنگامی‌که شانس موفقیت در معامله بسیار زیاد است، پرداخت‌ها برای معاملات باینری آپشن به‌شدت کاهش می‌یابد. هرچند درست است که برخی از معاملات به میزان ۸۵٪ پرداخت برای هر معامله ارائه می‌دهند، چنین پرداخت‌های بالایی تنها زمانی امکان‌پذیر است که یک معامله با تاریخ انقضا تعیین‌شده در فاصله کمی از تاریخ معامله انجام شود. البته در چنین شرایطی معاملات غیرقابل‌پیش‌بینی‌تر هستند.

 

فقدان ابزارهای معامله‌گری قابل‌توجه

برخی از کارگزاران ابزارهای معامله‌گری مفیدی مانند نمودارها و اشکالی برای تحلیل تکنیکی را به مشتریان خود ارائه نمی‌دهند. معامله‌گران باتجربه می‌توانند با تهیه این ابزارها در جای دیگر، این موارد را به دست آورند. معامله‌گران بی‌تجربه و تازه‌وارد بازار چندان خوش‌شانس نیستند. این مورد برای بهتر شدن در حال تغییر است. به‌طوری‌که اپراتورها بالغ شده و از نیاز به این ابزارها برای جذب معامله‌گران آگاه می‌شوند.

 

محدودیت‌ها در مدیریت ریسک

برخلاف فارکس که معامله‌گران می‌توانند حساب‌هایی را دریافت کنند که به آن‌ها امکان معامله مینی‌لوتز و ماکرولوتز (macro-lots) در حساب‌های کوچک را می‌دهد، بسیاری از کارگزاران باینری آپشن یک کف معامله‌گری را تعیین می‌کنند، حداقل مبلغی که یک معامله‌گر می‌تواند در بازار معامله کند. این باعث می‌شود که از دست دادن سرمایه زیاد در هنگام معاملات باینری‌ها راحت‌تر باشد. به‌عنوان نمونه، یک کارگزار فارکس ممکن است به شما امکان دهد یک حساب با ۲۰۰ دلار باز کنید و میکرولوتز‌ها را معامله کنید که به یک معامله‌گر اجازه می‌دهد تا تنها مقادیر قابل‌قبول سرمایه خود را در معرض بازار قرار دهد. بااین‌حال، پیدا کردن کارگزاران باینری که به شما امکان معامله کمتر از ۵۰ دلار حتی با یک حساب ۲۰۰ دلار را بدهند نیز سخت خواهد بود. در این شرایط، چهار معامله ازدست‌رفته حساب کاربری را دچار ضربه می‌کند.

 

هزینه از دست دادن معاملات

برخلاف سایر بازارها که نسبت ریسک و پاداش را می‌توان کنترل و تنظیم کرد تا شدتی به معاملات برنده بدهد، شانس باینری آپشن شیب نسبت ریسک-پاداش را به نفع شکست معاملات کج می‌کند.

 

اصلاحات تجاری

در هنگام معامله‌گری در بازاری مانند فارکس یا بازارهای کالا درصورتی‌که تحلیل مکرر از معامله نشان دهد که اولین معامله یک اشتباه بوده، می‌توان‌ یک معامله را با حداقل ضرر بست و معامله سودآور دیگری را افتتاح کرد؛ اما در صورت معامله باینری‌ها در بورس این مورد کاهش می‌یابد.

 

معاملات فارکس در مقایسه با معاملات باینری

این دو گزینه متفاوت هستند و با دو روانشناسی متفاوت معامله می‌شوند، اما هر دو می‌توانند به‌عنوان ابزارهای سرمایه‌گذاری حس شوند. یکی زمان محورتر و دیگری قیمت محورتر است. هردوی آن‌ها در قیمت و زمان کار می‌کنند، اما تمرکزی که شما از یکی به دیگری پیدا خواهید کرد یک شکاف جالب‌توجه است. معامله‌گران فارکس ممکن است از زمان به‌عنوان فاکتور در معامله‌گری خود غافل شوند که این‌یک اشتباه بسیار بزرگ است. معامله‌گر باینری موفق دیدگاه متعادل‌تری نسبت به زمان / قیمت دارد که وی را به یک معامله‌گر بهتر تبدیل می‌کند. باینری‌ها طبق ماهیت خود یک شخص را مجبور می‌کنند در یک بازه زمانی مشخص برد یا باخت از یک موقعیت خارج شوند که تمرکز بیشتری را بر نظم و مدیریت ریسک القا می‌کند. در معاملات فارکس این عدم نظم و انضباط دلیل اصلی عدم موفقیت برای بیشتر معامله‌گران است زیرا آن‌ها به‌سادگی موقعیت‌های شکست را برای زمان‌های طولانی‌تری نگه می‌دارند و موقعیت‌های برد را در دوره‌های کوتاه‌تر قطع می‌کنند. در باینری آپشن آن امکان‌پذیر نیست که با انقضای زمان معامله شما با برد یا باخت به پایان برسد. در زیر چند نمونه از نحوه کار آن آورده شده است.

 

معاملات فوق در خرید EUR / USD در پنجره زیر ۱۰ دقیقه قیمت و زمان انجام‌شده است. به‌عنوان معامله‌گر باینری، این مورد به‌طور طبیعی شما را بهتر از مثال زیر مجاب خواهد کرد، جایی که یک معامله‌گر ارز فارکس که درحالی‌که از عنصر زمان چشم‌پوشی می‌کند و روی قیمت تمرکز می‌کند، دچار مشکل می‌شود. این توانایی به تمرکز بر محدودیت‌ها و محورهای دوگانه به شما کمک می‌کند تا در کل یک معامله‌گر بهتر باشید.

مزیت معامله‌گری نقطه‌ای شکست بسیار مشابه آن است – گسترش سودها به‌صورت نمایی از ۱ نقطه در قیمت. این بدان معنی است که اگر جایگاهی را وارد کنید که فکر می‌کنید ارزش آن افزایش می‌یابد و قیمت آن افزایش نمی‌یابد اما روند نزولی را تسریع می‌کند، گرایش معمول بیشتر معامله‌گران نقطه‌ای این است که منتظر بمانند آن خارج شود و یا بدتر از آن به‌ جایگاه‌های باخت اضافه شود چون آن‌ها تصور می‌کنند که آن بازخواهد گشت. سرعت به‌موقع در جهت مخالف موردنظر باعث می‌شود بیشتر معامله‌گران نقطه‌ای در موقعیت‌های نامطلوب گرفتار شوند، همه به این دلیل است که زمان را نسبت به استدلال خود برنامه‌ریزی نمی‌کنند و این منجر به فقدان ‌یک انضباط معامله‌گری کامل می‌شود.

 

ماهیت گزینه‌های باینری فرد را مجبور می‌کند تا یک طرز تفکر کامل‌تر از معامله‌گری Y = محدوده قیمت و X = محدوده زمانی داشته باشد. آن‌ها به‌سادگی از ابتدا شما را به یک معامله‌گر همه‌جانبه‌ی بهتر تبدیل می‌کنند. از طرف دیگر، آن‌ها به لحاظ ماهیت خود نیاز به‌سرعت برد بیشتری دارند زیرا هر شرط‌بندی به معنی یک افزایش ۷۰-۹۰٪ در مقابل یک ضرر ۱۰۰٪ است؛ بنابراین سرعت برد شما باید به‌طور متوسط ​​۵۴٪ -۵۸٪ باشد تا سربه‌سر شود. این عدم تعادل باعث می‌شود بسیاری از معامله‌گران بیش از نیاز بازار معامله کنند یا تلافی کنند که به‌اندازه نگه‌داشتن / افزودن جایگاه‌های ضرر به‌صورت یک معامله‌گر فارکس نقطه‌ای بد است. برای معامله موفق آمیز شما باید مدیریت پول و کنترل عاطفی را تمرین کنید.

در پایان، هنگام شروع به کار به‌عنوان معامله‌گر، باینری‌ها می‌توانند پایه و اساس بهتری برای یادگیری معامله‌گری ارائه دهند. استدلال ساده ‌این است که تمرکز بر روی TIME / PRICE ترکیبی مانند نگاه کردن هر دو جهت هنگام عبور از خیابان است. معامله‌گر متوسط ​​ فارکس فقط به قیمت نگاه می‌کند به این معنی که او قبل از عبور از خیابان فقط یک‌جهت را نگاه می‌کند. یادگیری معامله با توجه به زمان و قیمت، می‌تواند در ایجاد یک معامله‌گر املا همه‌جانبه کمک کند.