نحوه موفقیت در معاملات باینری آپشن در سال ۲۰۱۹

 

به بزرگ‌ترین راهنمای تخصصی باینری آپشن و معاملات باینری آنلاین خوش‌آمدید.

BinaryOptions.net از سال ۲۰۱۱ تا اکنون به معامله‌گران در سطح جهانی آموزش داده است، تمامی مقالات ما توسط متخصصانی نوشته‌شده که در صنایع مالی کسب درآمد می‌کنند. ما نزدیک به هزار مقاله و نقد و بررسی داریم که شما را راهنمایی کنیم تا بدون توجه به سطح تجربه فعلی‌تان معامله‌گر سودآورتری در سال ۲۰۱۹ باشید. اگر مایل به بحث و گفتگو با سایر معامله‌گران راجع به معامله‌گری یا کارگزاران هستید، ما بزرگ‌ترین انجمن جهان با بیش از ۲۰۰۰۰ عضو و فعالیت روزانه زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهیم. برای شروع معامله آن را مطالعه کنید!

 

باینری آپشن چیست و چگونه می‌توانید با آن کسب درآمد کنید؟

باینری آپشن یک ابزار سریع و بسیار ساده اقتصادی است که به سرمایه‌گذاران امکان می‌دهد که افزایش و یا کاهش قیمت یک سرمایه را در آینده پیش‌بینی کنند. مثلاً قیمت سهام گوگل، قیمت بیت‌کوئین، نرخ مبادله ارز USD / GBP یا قیمت طلا. مدت‌زمان می‌تواند به‌اندازه ۶۰ ثانیه باشد و این امکان را فراهم می‌کند که صدها بار در هرروز در سراسر بازار جهانی معامله کنید.

قبل از قرار گرفتن در یک معامله، دقیقاً می‌دانید که در صورت صحت پیش‌بینی چقدر کسب می‌کنید – معمولاً ۷۰-۹۵٪ – اگر ۱۰۰ دلار سرمایه‌گذاری کنید، مبلغ ۱۷۰ دلار تا ۱۹۵ دلار در یک معامله موفق دریافت خواهید کرد. این امر تصمیمات مدیریت ریسک و معامله را بسیار ساده‌تر می‌کند. نتیجه همیشه یک پاسخ بله یا خیر است – شما همه‌ی آن را برنده می‌شوید یا همه آن را از دست می‌دهید – ازاین‌رو گزینه «باینری» نامیده می‌شود. ریسک و پاداش از قبل شناخته‌شده است و این بازپرداخت ساختاری یکی از جاذبه‌های آن است.

مبادله باینری‌های معامله‌شده نیز در حال حاضر در دسترس هستند، به این معنی که معامله‌گران، معامله‌ای علیه کارگزار انجام نمی‌دهند.

برای شروع معامله‌گری، ابتدا به یک حساب کارگزار تنظیم‌شده (مجوز) نیاز دارید. از فهرست کارگزاران پیشنهادی یکی را انتخاب کنید، فهرستی که تنها کارگزارانی را شامل می‌شود که قابل‌اعتماد بودن خود را نشان داده‌اند. کارگزار برتر به‌عنوان بهترین گزینه برای بیشتر معامله‌گران انتخاب‌شده است.

اگر در باینری آپشن املا تازه‌کار هستید، می‌توانید یک حساب آزمایشی با اکثر کارگزاران باز کنید تا پلتفرم آن‌ها را امتحان کرده و قبل از واریز پول واقعی، از چندوچون معامله آگاه شوید.

 

معرفی ویدیو – نحوه معاملات باینری آپشن

این فیلم‌ها شما را با مفهوم باینری آپشن و نحوه معامله‌گری آشنا می‌کنند. اگر مایل به کسب جزئیات بیشتری هستید، لطفاً کل این صفحه را بخوانید و پیوندها و همه مقالات را دنبال کنید. معامله‌گری باینری پیچیده نیست، اما مانند هر موضوعی می‌توانید خود را آموزش دهید تا در این زمینه تخصص داشته باشید و مهارت‌های خود را تکمیل کنید.

 

انواع گزینه‌ها

متداول‌ترین نوع باینری آپشن معامله ساده «بالا / پایین» است. بااین‌وجود، انواع مختلفی از گزینه‌ها وجود دارد. یک فاکتور مشترک این است که نتیجه «دودویی» خواهد داشت (بله یا خیر). در اینجا انواع مختلفی از آن وجود دارد:

 • بالا / پایین (Up/Down or High/Low) – باینری آپشن پایه و رایج است. آیا قیمت تمام‌شده بالاتر یا پایین‌تر از قیمت فعلی در زمان انقضا خواهد بود.
 • In / Out، Range یا Boundary – این گزینه یک شکل «بالا» و «پایین» را تعیین می‌کند. معامله‌گران پیش‌بینی می‌کنند که آیا قیمت در داخل یا خارج (مرزها) این سطوح خاتمه می‌یابد.

 

 • لمس / بدون لمس (Touch/No Touch) – این‌ها سطوح تعیین‌شده‌ای، بالاتر یا پایین‌تر از قیمت فعلی دارند. معامله‌گر باید پیش‌بینی کند که آیا به قیمت واقعی این سطوح در هر نقطه بین زمانی که معامله منقضی می‌شود، خواهد رسید

توجه داشته باشید که با یک گزینه لمسی معامله می‌تواند قبل از زمان انقضا بسته شود – اگر سطح قیمت قبل از انقضای گزینه لمس شود، گزینه «Touch» بدون توجه به اینکه قیمت بعدازآن از سطح لمسی حرکت می‌کند، بلافاصله پرداخت می‌شود.

 • نردبان (Ladder) – این گزینه‌ها مانند یک معامله بالا / پایین عمل می‌کنند، اما به‌جای استفاده از قیمت اصابت فعلی، نردبان دارای سطوح از پیش تعیین‌شده قیمت (laddered به‌تدریج بالا یا پایین) خواهد بود. این‌ها اغلب می‌توانند مسیری از قیمت اصابت فعلی باشند. ازآنجاکه این گزینه‌ها عموماً نیاز به حرکت قیمت چشمگیری دارند، پرداخت‌ها اغلب از ۱۰۰٪ فراتر می‌روند – اما ممکن است هر دو طرف معامله در دسترس نباشند.

 

نحوه معامله – راهنمای گام‌به‌گام

در زیر راهنمای گام‌به‌گام برای قرار دادن یک معامله باینری آورده شده است:

۱- یک کارگزار انتخاب کنید – از ابزارهای نقد و بررسی و مقایسه کارگزاران ما برای یافتن بهترین سایت معاملات باینری استفاده کنید.

۲- سرمایه یا بازاری را برای معامله انتخاب کنید – لیست دارایی‌ها بسیار زیاد است و کالاها، سهام، ارز دیجیتال، فارکس یا شاخص‌ها را دربر می‌گیرد. برای مثال قیمت نفت یا قیمت سهام اپل.

۳- زمان انقضا را انتخاب کنید – آپشن‌ها می‌توانند در هرکجا بین ۳۰ ثانیه تا یک سال منقضی شوند.

۴- اندازه معامله را تنظیم کنید – به یاد داشته باشید که ۱۰۰٪ سرمایه‌گذاری در معرض خطر است بنابراین میزان معامله را با دقت در نظر بگیرید.

۵- بر روی Call / Put یا Buy/ Sell کلیک کنید – آیا ارزش سرمایه افزایش یا کاهش می‌یابد؟ برخی از دکمه‌های علامت کارگزار متفاوت است.

۶- بررسی و تأیید معامله – بسیاری از کارگزاران به معامله‌گران این فرصت را می‌دهند تا قبل از تأیید معامله، از صحت جزئیات مطمئن باشند.

 

انتخاب کارگزار

درگذشته تقلب در آپشن‌ها یک مشکل اساسی بوده است. اپراتورهای متقلب و بدون مجوز از باینری آپشن به‌صورت یک واحد نامتعارف جدید سوءاستفاده می‌کردند. خوشبختانه این بنگاه‌ها در حال برچیده شدن هستند، زیرا درنهایت رگولاتورها شروع به فعالیت کردند، اما معامله‌گران هنوز هم باید به دنبال کارگزاران کنترل‌شده باشند.

نکته! هرگز با یک کارگزار و خدماتی که در صفحه لیست سیاه و کلاه‌برداری ما قرار دارد معامله و از آن استفاده نکنید، با موارد توصیه‌شده در اینجا در سایت ادامه دهید. در اینجا چند میانبر به صفحات آورده شده است که می‌توانند در تعیین صحیح کارگزار مناسب برای شما کمک کنند:

 • همه کارگزاران را مقایسه کنید – اگر می‌خواهید ویژگی‌ها و پیشنهاد‌های همه کارگزاران توصیه‌شده را مقایسه کنید.
 • پاداش‌ها و پیشنهاد‌ها – اگر می‌خواهید مطمئن شوید که برای معامله با سایر سرمایه‌ها یا تبلیغات و پیشنهاد‌ها دیگر پول بیشتری دریافت می‌کنید.
 • کارگزاران حداقل سپرده – اگر می‌خواهید بدون نیاز به واریز مبالغ زیادی پول، به‌صورت واقعی معامله کنید.
 • حساب‌های آزمایشی – اگر می‌خواهید بدون ایجاد سپرده پول، یک پلتفرم معاملاتی «واقعی» را امتحان کنید.
 • کارگزاران حلال – اگر شما یکی از معامله‌گران مسلمان رو به رشد هستید.

 

لیست دارایی‌ها

تعداد و تنوع دارایی‌هایی که می‌توانید معامله کنید از کارگزاری تا کارگزار دیگر متفاوت است. اکثر کارگزاران گزینه‌هایی در مورد دارایی‌های مشهور مانند جفت ارزهای اصلی فارکس ازجمله EUR / USD، USD / JPY و GBP / USD و همچنین شاخص‌های اصلی سهام مانند FTSE، S&P 500 یا Dow Jones Industrial ارائه می‌دهند. کالاهایی ازجمله طلا، نقره و نفت نیز عموماً ارائه می‌شوند.

سهام و سهام انفرادی نیز از طریق بسیاری از کارگزاران باینری قابل معامله هستند. هر سهامی موجود نیست، اما به‌طورکلی شما می‌توانید از حدود ۲۵ تا ۱۰۰ سهام مشهور، مانند گوگل و اپل را انتخاب کنید. این فهرست‌ها بر اساس تقاضا، در حال رشد هستند.

لیست دارایی‌ها همیشه در هر پلتفرم معاملاتی به‌وضوح ذکرشده است و بیشتر کارگزاران لیست کامل دارایی‌های خود را در وب‌سایت‌هایشان در دسترس قرار می‌دهند. اطلاعات کامل لیست دارایی‌ها در بررسی‌های ما نیز موجود است.

 

زمان‌های انقضا

زمان انقضا نقطه‌ای است که در آن‌یک معامله بسته و تسویه می‌شود. تنها استثنا درجایی است که گزینه «لمسی» قبل از انقضا به یک سطح از پیش تعیین‌شده رسیده است. زمان انقضا برای هر معامله معین می‌تواند از ۳۰ ثانیه تا یک سال متغیر باشد. هرچند باینری‌ها در ابتدا با انقضاهای بسیار کوتاه شروع‌شده‌اند، میزان تقاضا تضمین کرده است که در حال حاضر طیف گسترده‌ای از زمان‌های انقضا در دسترس باشد. برخی کارگزاران به معامله‌گران برای تعیین زمان انقضا خاص خود انعطاف می‌دهند.

 

منقضیات معمولاً به سه گروه دسته‌بندی می‌شوند:

 • کوتاه‌مدت / توربو – این‌ها معمولاً به‌صورت هر زمان انقضای زیر ۵ دقیقه طبقه‌بندی می‌شوند
 • نرمال – این زمان‌ها از ۵ دقیقه تا پایان روز هنگام بسته شدن بازار محلی آن دارایی متغیر است.
 • بلندمدت – هر زمان انقضایی که از پایان روز فراتر برود طولانی‌مدت در نظر گرفته می‌شود. طولانی‌ترین مدت انقضا ممکن است ۱۲ ماه باشد.

 

مقررات

هرچند در ابتدا رگولاتورها نسبت به باینری آپشن بسیار کند عمل می‌کردند، در حال حاضر در سراسر دنیا شروع به تنظیم صنعت و ایجاد حس حضور خود می‌کنند. در حال حاضر رگولاتورهای اصلی موارد زیر را شامل می‌شوند:

 • مجری رفتار مالی (FCA)- رگولاتور انگلستان
 • کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySec) – رگولاتور قبرس، اغلب پاسپورت شده در سراسر اتحادیه اروپا، تحت MiFID
 • کمیسیون معاملاتی آتی کالا (CFTC) – رگولاتور ایالات‌متحده
 • کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری استرالیا (ASIC)

 

همچنین رگولاتورهایی در مالت و جزیره من فعالیت می‌کنند. در حال حاضر بسیاری از مقامات علاقه زیادی به باینری‌ها دارند، به‌ویژه در اروپا که رگولاتورهای داخلی تمایل به تقویت مقررات CySec دارند.

کارگزاران کنترل نشده هنوز کار می‌کنند و گرچه برخی از آن‌ها قابل‌اعتماد هستند، عدم وجود مقررات یک علامت هشداردهنده برای مشتریان جدید احتمالی است.