این ۱۰ مرحله به شما کمک می‌کند تا یک معامله‌گر پرسود باشید.

معامله‌گری باینری آپشن آسان است، درست است؟ تمام‌کاری که شما باید انجام دهید این است که واریز کنید، گزینه‌ای را انتخاب کنید، روی «بالا» یا «پایین» کلیک کنید، پول خود را سرمایه‌گذاری کنید و معامله خود را تصویب کنید، درست است؟ وب‌سایت‌ها و تبلیغات بسیاری وجود دارد که به شما می‌گویند تبدیل‌شدن به یک معامله‌گر باینری آپشن پرسود به‌آسانی ۱-۲-۳ است. هرچند مراحلی که برای واردکردن معاملات خود در وب‌سایت کارگزار باینری آپشن انجام می‌دهید ممکن است واقعاً سریع و آسان باشد اما امکان کلیک بر روی مسیر خود از طریق یک رابط معامله‌گری به این معنا نیست که شما یک معامله‌گر پرسود باشید. معامله‌گر پرسود به داشتن یک روش سیستماتیک خوب برای ایجاد معاملات مداوم متکی است. همچنین به توانایی و قابلیتی متکی است که پول شما را هوشمندانه و با مسئولیت‌پذیری مدیریت کند و دارای نظم و انضباطی است که از آن طریق آن را دنبال کند. در اینجا ۱۰ مرحله برای تبدیل‌شدن به یک معامله‌گر پرسود آورده شده است – نه‌فقط معامله‌گر که به شانس تکیه می‌کند و درنهایت زیان می‌کند بلکه کسی که به مهارت خود اعتماد می‌کند و درنهایت برنده می‌شود.

 

  • هرچه می‌توانید راجع به باینری آپشن و معامله‌گری بیاموزید.

تمام سفرهای بزرگ زندگی به داشتن نقشه راه متکی هستند و باینری آپشن نیز از این قاعده مستثنا نیست. شما باید دانش کاری قوی راجع به بازارها و نحوه انجام معاملات داشته باشید تا بتوانید در این زمینه خوب عمل کنید. اگر فقط یک علاقه سطحی و گذرا به باینری آپشن داشته باشید، در طولانی‌مدت هرگز موفق نخواهید شد. تحقیقات شما را در مسیر انتخاب یک روش معامله‌گری قرار می‌دهد که برای موفقیت ضروری است.

 

  • یک کارگزار عالی انتخاب کنید.

اگر یک روش معامله‌گری فوق‌العاده و هر چیز دیگری را برای موفقیت به‌کارگیرید اما کارگزار قابل‌اعتمادی را انتخاب نکنید که ویژگی‌های معامله‌گری موردنیاز شما برای رسیدن به اهدافتان را ارائه دهد، قادر به دستیابی به سودآوری نخواهید بود. در اینجا تحقیقات زیادی انجام دهید و یک انتخاب‌کننده‌ی قدرتمند بر طبق معیارهای شخصی خود باشید.

 

  • یک روش معامله‌گری پیدا کنید.

شما نیاز به پیدا کردن روشی برای چیدن میز به نفع خود، در یک شیوه صحبت کردن دارید. همواره در معامله‌گری جنبه‌ای از شانس و بنابراین‌یک جنبه ریسک نیز وجود دارد. شما هرگز نمی‌توانید این مسئله را کاملاً از بین ببرید، اما می‌توانید یاد بگیرید که ریسک خود را کنترل کنید و فرصت‌های از دست دادن معامله را کاهش دهید. چطور؟ با جستجوی الگوهای موجود در بازار و بالا آمدن با یک روش قابل تست برای ورود و خروج معاملات باینری آپشن که به شما امکان می‌دهد که از ضرر کردن در معاملات اجتناب کنید. شما به‌تنهایی در اینجا نیستید. سیستم‌های رایگان زیادی در اینجا وجود دارد که می‌توانید برای شروع کار از آن‌ها استفاده کنید. برای کمک به خود این روش‌های ترسیم نمودار را بررسی کنید.

 

  • روش معامله‌گری خود را بک تست کنید.

هنگامی‌که کاندیداهایی را برای روش‌های معامله‌گری خود یافتید، باید آن‌ها را با استفاده از داده‌های سابق بازار آزمایش کنید تا ببینید که آن‌ها درگذشته چگونه عمل کرده‌اند. این به‌اندازه آزمایش نسخه‌ی آزمایشی طول نمی‌کشد و درنتیجه می‌تواند باعث صرفه‌جویی در وقت و پول شما شود. این کار را قبل از تست نسخه آزمایشی یا معامله زنده انجام دهید تا مطمئن شوید در مسیر صحیحی قرار دارید.

  • روش معامله‌گری خود را با نسخه آزمایشی تست کنید.

پس از یافتن یک روش معاملاتی که روی داده‌های قبلی عملکرد خوبی داشته است، سعی کنید روش خود را با استفاده از یک حساب آزمایشی به‌صورت تستی پیش ببرید. برخی از کارگزاران باینری آپشن دارای حساب‌های آزمایشی هستند و به شما این امکان را می‌دهند تا معاملات رایگانی را با استفاده از ارز مجازی انجام دهید. با این کار می‌توانید قبل از قرار دادن پول واقعی در این مسیر، مطمئن شوید که روش شما در زمان واقعی کار می‌کند. هنگام آزمایش معاملات خود، چه در زمان واقعی و چه در بک تست، با موانع زیادی روبرو خواهید شد و اگر بدون آزمایش وارد معامله‌گری شوید، این موانع برای شما هزینه خواهند داشت. ازاین‌رو آزمایش باعث صرفه‌جویی در هزینه شما می‌شود و ازآنجاکه زمان پول است، باعث صرفه‌جویی در وقت شما نیز می‌شود.

 

  • هرگز دست از تست کردن و یادگیری برندارید.

حتی بعدازاینکه معامله سودآور با سود واقعی را شروع کردید، هرگز از کشف چیزهای جدید در مورد بازار دست برندارید و در برای بهبود شیوه‌ی خود تلاش کنید. بعلاوه، به‌سرعت خواهید فهمید که بازار یک موجودی استاتیک نیست. این ‌یک اکوسیستم در حال تحول است و شما و روش معامله‌گری شما باید به‌اندازه کافی انعطاف‌پذیر باشد تا بتوانید با آن تکامل یابید. هرگز ازخودراضی نشوید.

 

  • زندگی متعادلی داشته باشید.

این ممکن است چیز مهمی به نظر نرسد، اما واقعاً مهم است. اگر کم‌کاری کنید، پول زیادی از معامله‌گری خود به دست نخواهید آورد. از طرف دیگر اگر تمام‌کاری که انجام می‌دهید کار تمام‌روز است، درنهایت به فرسودگی خواهید رسید؛ بنابراین این وظیفه شماست که یک روش متعادل برای انجام زندگی خود، متعادل کردن معامله‌گری با کار، روابط و سایر جنبه‌های زندگی خود بیابید.

  • سالم بمانید.

این مربوط به زیستن در یک زندگی متعادل است، اما باعث تعجب است که معامله‌گران بسیاری از اهمیت آن غافل‌اند. اگر درست غذا نخورید، ورزش نکنید و به‌خوبی نخوابید، ذهن روشنی نخواهید داشت. معامله‌گری بدون روشنی ذهنی عموماً منجر به خسارات قابل‌اجتناب خواهد شد. به‌علاوه نوعی رفتار است که درنهایت باعث فرسودگی شما خواهد شد؛ بنابراین سلامتی خود را جدی بگیرید. یک بدن و ذهن سالم منجر به تعادل سالم در حساب معامله‌گری شما می‌شود.

 

  • طرح معامله‌گری خود را یادداشت کنید و با اهداف واقعی پیش بروید.

معاملات باینری آپشن می‌تواند یک فعالیت بسیار پیچیده باشد و به همین جهت، می‌طلبد که طرح معامله‌گری خود را یادداشت کنید. این شامل کلیه جزئیات سیستم معامله‌گری شما، فهرستی برای وارد شدن به معاملات (بنابراین شما قدم به‌اشتباه نمی‌گذارید) و همچنین جنبه‌های دیگر معامله‌گری مانند برنامه و طرز فکر شما را شامل می‌شود. این‌یک مکان مناسب برای ثبت اهداف معاملاتی شماست که باید واقع‌بینانه و معنی‌دار باشد. همچنین باید یک ژورنال معامله‌گری دقیق را در نظر بگیرید تا بتوانید پیشرفت گذشته خود را ردیابی کرده و تغییراتی را انجام دهید که به سودآوری بیشتر شما در آینده کمک می‌کند.

 

  • خود را بشناسید.

احتمالاً مهم‌ترین جنبه منفرد معامله‌گری، روانشناسی شخصی شماست. شما می‌توانید ضعیف‌ترین یا قوی‌ترین پیوند در زنجیره معامله‌گری موفق باشید. مهم نیست که سیستم شما چقدر عالی باشد، بانکدار شما چقدر عالی است و چقدر کار را در معامله انجام می‌دهید، اگر درک درستی از خود، عواطف و انگیزه‌های خود نداشته باشید، موفق نخواهید شد. برای انجام معامله‌گری خوب، شما باید ثابت‌قدم باشید، به این معنی که باید نظم و انضباط خود را گسترش دهید. این می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های معامله‌گری باشد اما می‌تواند یکی از پرسودترین‌ها – چه ازنظر مالی و چه به‌طورکلی – باشد.

حال شما باید ایده بهتری از جایی که می‌توانید با تجارت باینری آپشن شروع کنید، داشته باشید اگر فکر می‌کردید که معامله‌گری باینری آپشن آسان است، شاید اکنون متوجه شده باشید که اگر قصد انجام خوب آن را داشته باشید، واقعاً کار زیادی است. از طرف دیگر اگر احساس می‌کردید که تحت‌فشار هستید و مطمئن نبودید که از کجا شروع کنید، امیدوارم اکنون احساس کنید که مسیری دارید و می‌توانید شروع کنید. موفق باشید و تجارت پرسودی داشته باشید.